Ковельський район, Волинська область

Тренінг: «Основи енергоефективності та формування інституту відповідального власника через розвиток ОСББ»

«Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині»

24 березня 2017 року  о 15:00  годині в приміщенні Будинку мистецтв, вул. Шевченка ,2  смт  Голоби, відбудеться тренінг: «Основи енергоефективності та формування інституту відповідального власника через розвиток ОСББ» в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині», який реалізується ініціативною групою «Волинь – територія позитивних змін». Адмініструюча організація - обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Права».

Реалізація проекту стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

Запрошуємо всіх активних мешканців громади, які проживають у багатоквартирних (більше 3-х квартир) будинках!