Ковельський район, Волинська область

Тренінг: «Організація та реалізація адвокаційних кампаній у об’єднаних територіальних громадах»

«Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині»

20 квітня 2017 року у приміщенні Голобської селищної ради відбудеться тренінг: «Організація та реалізація адвокаційних кампаній у об’єднаних територіальних громадах». Початок заходу – 10:00.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині», який реалізується ініціативною групою «Волинь – територія позитивних змін». Адмініструюча організація - обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Права».

Що означає це загадкове слово «адвокасі»; як захищати, реалізовувати та відстоювати свої права; як впливати на владу та зробити так, щоб вона Вас «почула»; які інструменти є найдієвішими і як їх правильно використовувати... Про це та багато іншого Ви дізнаєтесь, відвідавши наш тренінг!

Запрошуємо всіх активних мешканців громади!

Реалізація проекту стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».