Обговорення та розгляд містобудівної документації «Генеральний план смт Голоби Ковельського району Волинської області».

Дата: 27.09.2018 16:50

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Генеральний план смт Голоби Ковельського району Волинської області».

Генеральний план смт Голоби розроблений ТОВ «АрхЗемЦентр» на замовлення та відповідно до Рішення Голобської селищної ради Ковельського району Волинської області № 21/15 від 23.12.2016 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій голова Голобської селищної ради Гарбарук С. В..

З генеральним планом можна ознайомитись на офіційному сайті Голобської селищної ради, а також у приміщені селищної ради, тел.92-1-44 з 20 вересня 2018 року по 19 жовтня 2018 року з 8.00 до 17.15 год (понеділок-четвер), з 8.00 до 16.00 год (п’ятниця) за адресою: смт Голоби, вул.Ковельська,1 .

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Голобської селищної ради за адресою: смт Голоби, вул.Ковельська,1 до 19 жовтня 2018 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імя та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду. Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Виконавчий комітет Голобської селищної ради

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН