Пояснювальна записка до Паспорта архівної установи

Дата: 03.03.2021 12:44

Пояснювальна записка

до Паспорта архівної установи

Розділ 1. «Характеристика будівель та приміщень архівної  установи»

п.1.1- 1.4 Трудовий архів  знаходиться в одній   пристосованій будівлі.   Дана будівля  не забезпечена постом  позавідомчої охорони,  охоронною   та  пожежною  сигналізацією,  системою зовнішнього  відеоспостереження.

Форма  власності – комунальна.

п.1.5, 1.6,1.8  Приміщення  архівосховища  пристосоване,  об’єм  його становить - 21,55 куб.м.,   площа- 18,75 кв.м.,   місткість- 6000 од.зб.

п.1.10-1.12  Архівосховище не обладнано охоронною  та  пожежною  сигналізацією,  не встановлено  автоматичної системи пожежогасіння і системи  кондиціонування  та  вентиляції.

п.1.13 -13.1  Загальна  протяжність стелажного  обладнання,  а  це дерев’яні полиці - 80 пог.м.  Ступінь  заповнення стелажного обладнання-

79 відсотки.

п.1.15  У  архіві  є одна робоча кімната площею  11,2  кв.м.

п.1.16  Архівна  установа  забезпечена  первинними засобами пожежогасіння,  а саме вогнегасником.

Розділ 4 «Відомості   про документи  з кадрових питань (особового складу)»

п.4.1.1 - 4.1.3 У  трудовому  архіві   нараховується:   25 фонди,  в т.ч. періоду  незалежності -7;  одиниць зберігання  всього-  4725,  в т.ч.  періоду  незалежності  -143.  На  документи,  що  зберігаються  в  архіві  складено описи.  Закартоновано  106 одиниць  зберігання,   решта    знаходяться  у в’язках.

Розділ 5 «Відомості  про кількість  та стан  довідкового  апарату  до  документів  архівної  установи»

п.5.1  На  документи, що  зберігаються   в  трудовому  архіві   складено     25  описи   у  друкованому  вигляді.

Розділ 7  «Кадри»

п.7.1  На 01.12.2020 року штатна чисельність бюджетних  працівників  архівної  установи  складає  1 працівник. Вакантних посад  не має.

Завідувач                                                                              Галина СЛЮСАРЧУК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)