Акція пам’яті «Голоси дітей»
4 червня в селищі Голоби відбулася тиха акція пам’яті «Голоси дітей», яку започаткувала перша леді України Олена Зеленська у 2022 році.

Захід приурочений Міжнародному дню безневинних дітей – жертв агресії, який був заснований ООН у 1982 році.
Наталія Борисюк та Олена Бенесько розмовляли з дітьми про їхні мрії, надії на майбутнє, бажання просто гратися та подорожувати без страху. А потім розвісили символічні дзвоники біля місця пам’яті нашим Захисникам.

Згадали і Вероніку Хіцай, яку разом із татом рашистські нелюди вбили 22 березня 2024 року під час масованого обстрілу Запоріжжя. Так як тимчасово окупована ворогом Чкаловська громада є партнерською нашій у межах проєкту "Пліч-о-пліч", дзвіночок дівчинки дзвенітиме в Голобах.
Це глибокий символ нашого спільного болю.
Заплющте очі на мить і уявіть цей тихий напівнімий передзвін, і нехай він нагадає вам, заради кого ми виборюємо нашу землю…

