Волонтери

Світлана Палешко, вихователь школи, разом із колегами виготовила 96 марлевих масок.

Віктор Якимчук, підприємець, забезпечує довіз медичних працівників у м.Ковель та в зворотньому напрямку, коли дану послугу неможливо виконати службовим транспортом селищної ради.

Отець Ніфонт, священник, допоміг в організації довозу медичних працівників, організував підтримку соціальних працівників засобами індивідуального захисту.

Василь Хом’як, Вячеслав Пахолюк, робітники КП «Наше селище», проводять дезинфекцію під’їздів багатоквартирних будинків.

Олег Мужик та інші працівники селищної ради довозять медичних працівників у м. Ковель та в зворотньому напрямку.

Ковельська міськрайонна організація "Товариство Червоного Хреста України" надала для пункту базування смт Голоби Комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катостроф» дезинфекційний засіб і багаторазові маски.

Мережа хабів ПРООН надала наклейки «Дотримуйся дистанції».

Українська Церква Християн Віри Євангельської надала 5л спирту для потреб медичних працівників.