Аналіз регуляторного впливу

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сесії «Про встановлення єдиного податку на території Голобської селищної ради на 2021 рік»

11:50 26.08.2020

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сесії « Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

11:38 26.08.2020

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сесії «Про встановлення єдиного податку на території Голобської селищної ради на 2019 рік»

11:38 26.08.2020

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сесії « Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»

11:38 26.08.2020

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії «Про встановлення єдиного податку на території Голобської селищної ради на 2019 рік»

11:33 26.08.2020