Проведення громадських обговорень

Керуючись статтями 11, 42, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі розпорядженя Голобського селищного голови від 07 вересня 2023 року №227 (далі - пропозиція) щодо ініціювання співробітництва між територіальною громадою Колодяжненської сільської ради та територіальною громадою Голобської селищної ради у сфері містобудування та архітектури, у формі делегування виконання окремих завдань сектору містобудування та архітектури Колодяжненської сільської ради з передачею відповідних ресурсів відбудуться громадські обговорення  пропозиції в період з 08 вересня по 25 вересня 2023 року.

Зробимо наше життя в громаді кращим!

Дорогі ВПО нашої громади. Запрошує Вас взяти участь у анкетуванні щодо вашого життя у нашій громаді. Ваша участь у цьому анкетуванні є надзвичайно важливою. Вона допоможе нам краще зрозуміти ваші потреби та очікування щодо життя у громаді. Інформація, яку ви надаєте, допоможе нам створити зручне та сприятливе середовище для вашого розвитку / інтеграції. Ваші відповіді допоможуть нам зорієнтуватися, які аспекти потребують удосконалення та додаткової уваги. Дякуємо за Вашу увагу та активну участь у важливому процесі збору інформації. Разом ми зможемо створити громаду, яка краще відповідає спільним потребам і сприяє вашому освітньому зростанню. З повагою, БО БФ «Рокада» Волинь.  👇Посилання на анкетування:  http://surl.li/jebmc

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.