Благодійна акція

За сприяння Голобської селищної ради 30 квітня проходимуть благодійні заходи, метою яких є збір коштів на лікування важкохворих юних голобчан - Дмитра та Маргарити. Запрошуємо небайдужих краян долучитися до акції, а діток - отримати насолоду.

12:55 24.04.2019

До уваги жителів громади!

3 травня 2019 року о 14,00 годині в приміщені сесійної зали Голобської селищної ради ( Ковельська, 1) відбудуться громадські слухання на тему "Детальний план території реконструкція забудови полікніки по вул.Незалежності,11 в межах   смт Голоби Ковельського району Волинської області на земельній ділянці площею 2,0 га".

16:43 22.04.2019

До уваги жителів громади!

3 травня 2019 року о 10,00 годині в приміщені сесійної зали Голобської селищної ради ( Ковельська, 1) відбудуться громадські слухання на тему "Детальний план території: нове будівництво об'єктів енергетичної інфраструктури по вул.Ткача в межах смт Голоби Ковельського району Волинської області на земельній ділянці площею 2,0 га".

16:23 22.04.2019

Новий вид соціальної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних родинах

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250.

09:38 01.04.2019