До уваги жителів громади!

15.06.2021 року об 10.00 год.  в рамках реалізації проекту Світового Банку «Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» юристами Ковельського місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде здійснено виїзний прийом громадян на базі Голобської селищної ради.

16:47 09.06.2021

До уваги жителів громади!

Рішенням сесії Голобської селищної ради від 14 травня 2021 року № 5/28 затверджено детальний план території для розміщення садибної житлової забудови по вул.Центральна в с.Дарівка.

19:51 07.06.2021

До уваги жителів громади!

З 01 червня 2021 року запроваджено нову  електронну форму листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, що передбачено Порядком організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 2021 року № 323 (далі – Порядок).

19:48 07.06.2021