Ковельський район, Волинська область

Голова громади

ГАРБАРУК Сергій Володимирович  народився 3 червня 1966 року в смт. Голоби Ковельського району Волинської області.

1 вересня1973 року пішов у перший клас Голобської середньої школи, 10 класів якої закінчив у 1983 році. У цьому ж році вступив до Луцького державного педагогічного інституту ім. Лесі Українки на факультет фізичного виховання.

У  1984-1986 роках перебував на службі  у лавах Радянської армії. Після демобілізації продовжив навчання у вузі. У 1989 році отримав диплом вчителя фізичної культури, виданий Луцьким державним педагогічним інститутом ім. Лесі Українки.

З серпня 1989 року по серпень 1990 року працював вчителем фізичної культури Новомосирської НСШ Ковельського району. З серпня 1990 року по жовтень 2010 року працював учителем фізичної культури загальноосвітньої школи I-III ст. смт. Голоби. За багаторічну педагогічну діяльність присвоєно вищу кваліфікаційну категорію та звання вчитель-методист, нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Відзначений почесною грамотою Міністерства освіти України, подяками управління освіти Волинської обласної та відділу освіти Ковельської районної державних адміністрацій.

Обирався депутатом Новомосирської сільської ради, Голобської селищної ради та Ковельської районної ради.

У жовтні 2010 року обраний на посаду Голобського селищного голови. Нагороджений почесною грамотою голови Волинської обласної ради.

Одружений, дружина – Гарбарук Валентина Володимирівна, 1968 року народження, вчитель-філолог загальноосвітньої школи I-III ст. смт. Голоби.

Дочка, Гарбарук Альона Сергіївна, 1989 року народження, кандидат історичних наук, завідувачка кафедри суспільних дисциплін Луцького педагогічного коледжу.

Син, Гарбарук Сергій Сергійович, 2000 року народження, студент першого курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.