Голова громади

ГАРБАРУК Сергій Володимирович  народився 3 червня 1966 року в смт Голоби Ковельського району Волинської області.

1 вересня1973 року пішов у перший клас Голобської середньої школи, 10 класів якої закінчив у 1983 році. У цьому ж році вступив до Луцького державного педагогічного інституту ім. Лесі Українки на факультет фізичного виховання.

У  1984-1986 роках перебував на службі  у лавах Радянської армії. Після демобілізації продовжив навчання у ВУЗі. У 1989 році отримав диплом вчителя фізичної культури, виданий Луцьким державним педагогічним інститутом ім. Лесі Українки.

З серпня 1989 року по серпень 1990 року працював учителем фізичної культури Новомосирської НСШ Ковельського району. З серпня 1990 року по жовтень 2010 року працював учителем фізичної культури загальноосвітньої школи I-III ст. смт Голоби. Учитель-методист. За багаторічну результативну педагогічну діяльність нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Відзначений подяками управління освіти Волинської обласної та відділу освіти Ковельської районної державних адміністрацій, Почесною грамотою Міністерства освіти України.

Обирався депутатом Новомосирської сільської ради, Голобської селищної ради та Ковельської районної ради.

У жовтні 2010 року обраний на посаду Голобського селищного голови. Нагороджений Почесною грамотою голови Волинської обласної ради.

У жовтні 2015 року обраний на посаду селищного голови Голобської об,єднаної територіальної громади. Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації.

Одружений, дружина – Гарбарук Валентина Володимирівна, 1968 року народження, вчитель-філолог загальноосвітньої школи I-III ст. смт Голоби.

Дочка, Фарина Альона Сергіївна, 1989 року народження, кандидат історичних наук, завідувачка кафедри суспільних дисциплін Луцького педагогічного коледжу.

Син, Гарбарук Сергій Сергійович, 2000 року народження, студент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.