Шкільні олімпіади

Дата: 20.11.2016 01:41

Фото без описуЗ 1 січня цього року право управління та обов’язок фінансування освітньої галузі Голобської об’єднаної територіальної громади перейшли від відділу освіти Ковельської РДА до органу самоврядування ОТГ – селищної ради.

Задля належної організації цієї ділянки роботи було створено гуманітарний відділ виконавчого комітету. Методичний супровід освітнього процесу в навчальних закладах громади здійснює методичний кабінет відділу освіти Ковельської РДА, який забезпечує проведення конкурсів, змагань, підвищення кваліфікації вчителів. Проте, враховуючи потенціал педагогічних та учнівських колективів громади, олімпіади ІІ рівня (районний етап) з окремих предметів було вирішено проводити на базі ООЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Голоби".