Відремонтовано заклад культури

Дата: 20.11.2016 02:03

Фото без опису19 листопада до Будинку культури села Новий Мосир - осередку творчості та відпочинку - з нагоди його відкриття після ремонту прибули місцеві жителі  та гості села.

Радість свята з краянами розділили голова Ковельської державної адміністрації Віктор Козак, Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, начальник відділу культури Ковельської РДА Тетяна Матяшук, директор Ковельської центральної бібліотечної системи Галина Божик, які привітали присутніх із непересічною подією, вручили подяки та подарунки.

Захід відбувся напередодні Дня Гідності і Свободи. Тому присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу України. Щемливу мить піснею «Прошу тебе, синочку, не стріляй» подовжив ансамбль «Дивосвіт».

«Ми засієм ниву дужими руками,

Ми сплетем для щастя з колосу вінок.

Хай ясніє небо голубе над нами,

І лунає пісня до самих зірок»,- продекламувала ведуча Світлана Ляшук.

І линула зі сцени пісня, а глядачі щоразу оплесками вітали виконавців – ансамбль народної пісні «Поліський дивоцвіт», народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Червона калина», вокальний гурт «Молодички», вокальний колектив «Оберіг», солістів Володимира Суща, Анастасію Чалу, Лесю Оліферчук.

На завершення всі присутні спільною піснею побажали «Многая літа» нашій неньці-Україні. Тож нехай у відновленому мистецькому домі села Новий Мосир завжди лунає пісня добра, любові та миру!