Святковий концерт

Дата: 09.11.2016 08:14

Незабутні враження подарували глядачам напередодні свого професійного свята працівники закладів культури Голобської об’єднаної територіальної громади та аматори народного мистецтва.

Зі сцени Ковельського РБК смт Голоби їх вітали виконувачі обов’язків старост Наталія Гоголюк та Олександр Вісин, який запросив присутніх на відкриття після капітального ремонту Будинку культури в селі Новий Мосир.

Заслужені подяки від виконавчого комітету селищної ради за високий рівень виконавської майстерності, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у духовне збагачення й розвиток культури нашого краю та з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва отримали учасниця народного аматорського хору ветеранів війни та праці «Червона калина» Марія Федорівна Янко, учасниця аматорського колективу «Оберіг» Зінаїда Павлівна Москалюк, учасниця народного аматорського жіночого тріо «Чарівниці» Зінаїда Хомчук, юні солісти Ольга Вишневська, Владислав Біліч, Володимир Сущ та аматорський вокальний колектив «Веселка». Вручивши нагороди, селищний голова Сергій Гарбарук висловив побажання, щоб подібні дійства не лише приносили естетичну насолоду, а й стали своєрідним викликом  ворогам нашої держави. І знову в залі запанували музика, пісня та оплески глядачів.