Тренінг "Можливості використання проектного менеджменту для розвитку територіальної громади"

Дата: 07.03.2017 08:46

16 березня 2017 року  о 14.30 год. в преміщенні ООЗ " НВК "ЗОШ І-ІІІ ст- гімназія" смт Голоби" (історичний кабінет), відбудеться Тренінг: "Можливості використання проектного менеджменту для розвитку територіальної громади" в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині» , який реалізується ініціативною групою «Волинь – територія позитивних змін». Адмініструюча організація - обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Права».

Реалізація проекту стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

Запрошуєм всіх активних мешканців громади.