Ковельський район, Волинська область

Вас вітає Голобська громада

Віднині всіх гостей Голобської громади та тих, чия дорога пролягає до Ковеля через Голоби, вітають учасники дитячого ансамблю.

Ансамбль народної музики  «Дударик» був заснований у 2003р. при  Голобській дитячій музичній школі. Ансамбль складається з дітей-виконавців на різних музичних інструментах:  скрипка, акордеон, бухало, тамбурин, металофон, окарина, але основним інструментом є сопілка. Від цього й пішла назва колективу – «Дударик». Вік учасників від 6 до 14 років.  В репертуар колективу ввійшли різножанрові народні та авторські твори. Пісні виконуються інструментальним складом  та  доповнюються вокальними дуетами.

Ансамбль - постійний учасник заходів Голобської громади, району та області. Колектив постійно бере участь у культурно-масових заходах та конкурсах: «З Різдвом Христовим», «Зернинки Волинського краю», «Волинська гуковиця». Неодноразово колективу випадала висока честь представляти Ковельщину на обласному конкурсі народно-інструментальної музики «Калинова сопілка», і у 2015 року ансамбль став лауреатом 1 премії , а у 2017 році – 2 премії.

Засновником ансамблю є викладач Голобської дитячої музичної школи Воробей Валерій Володимирович. Велику кількість репертуару написано на народні обробки  Валерія Володимировича. Створений сайт ансамблю (www.nagrash.do.am), де вміщені найкращі виступи, а також нотна добірка ансамблю.