Вас вітає Голобська громада

Дата: 09.06.2017 09:31

Віднині всіх гостей Голобської громади та тих, чия дорога пролягає до Ковеля через Голоби, вітають учасники дитячого ансамблю.

Ансамбль народної музики  «Дударик» був заснований у 2003р. при  Голобській дитячій музичній школі. Ансамбль складається з дітей-виконавців на різних музичних інструментах:  скрипка, акордеон, бухало, тамбурин, металофон, окарина, але основним інструментом є сопілка. Від цього й пішла назва колективу – «Дударик». Вік учасників від 6 до 14 років.  В репертуар колективу ввійшли різножанрові народні та авторські твори. Пісні виконуються інструментальним складом  та  доповнюються вокальними дуетами.

Ансамбль - постійний учасник заходів Голобської громади, району та області. Колектив постійно бере участь у культурно-масових заходах та конкурсах: «З Різдвом Христовим», «Зернинки Волинського краю», «Волинська гуковиця». Неодноразово колективу випадала висока честь представляти Ковельщину на обласному конкурсі народно-інструментальної музики «Калинова сопілка», і у 2015 року ансамбль став лауреатом 1 премії , а у 2017 році – 2 премії.

Засновником ансамблю є викладач Голобської дитячої музичної школи Воробей Валерій Володимирович. Велику кількість репертуару написано на народні обробки  Валерія Володимировича. Створений сайт ансамблю (www.nagrash.do.am), де вміщені найкращі виступи, а також нотна добірка ансамблю.