Вітання селищного голови з нагоди Новорічних свят

Дата: 29.12.2016 10:01

Шановні голобчани, мешканці навколишніх сіл!

Ось і завершився рік, котрий ми спільно прожили у статусі нової адміністративної одиниці – Голобської об’єднаної територіальної громади.

Рік, протягом якого утверджувались процеси децентралізації на теренах наших дев’ятнадцяти населених пунктів. Рік, у якому зреалізовано багато важливих  і значимих для жителів сіл та селища проектів, задумів. Рік планомірного, але водночас нелегкого поступу вперед. Рік нових викликів та пошуку шляхів їх вирішення. Рік, у якому ми раділи разом з родинами, в яких з'явилися на світ  маленькі жителі, рік, у якому ми співчували тим, у чиї сім'ї увійшла гіркота втрат близьких людей. Рік, у якому наші захисники продовжували боронити східні кордони держави від агресора. Рік пошуку порозуміння та взаємоповаги один до одного, любові та терпіння до ближнього.

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у прийдешньому році Ви відчуєте турботу колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим роком ! З Різдвом Христовим!

З повагою до кожного жителя,

з турботою про кожну родину громади –

селищний голова Сергій Гарбарук