Виїзний прийом громадян

Дата: 22.11.2017 10:24

15 листопада 2017 р. відбувся виїзний прийом громадян – жителів сіл Солотвин, Майдан та Діброва.

Прийом проводили селищний голова С.В. Гарбарук, секретар ради А.П. Біліч, спеціаліст-землевпорядник Т.В. Ляшенко, спеціаліст гуманітарного відділу О.М. Бенесько, головний спеціаліст Ковельського об’єднаного управління ПФУ О.В.Відринська.

За години прийому було розглянуто близько 15 звернень, де були порушені питання надбавки до пенсій, вуличного освітлення, орендної плати за землю, транспортного сполучення між селами та ін.

На більшість звернень громадянам були  надані ґрунтовні відповіді та рекомендації. Ті звернення, що потребують детального вивчення, скеровані для вирішення спеціалістам Голобської селищної ради.