РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 23.10.2017 10:27

22 жовтня в с. Пісочне відбулися районні змагання з волейболу серед депутатів органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Турнір був присвячений 75-ій річниці утворення УПА та Дню Українського козацтва.

Головним завданням змагань було  залучення депутатів  усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація  активного відпочинку, зміцнення здоров’я і сприяння творчому довголіттю засобами фізичної культури через систему масових змагань. Відповідно до Положення про Районні змагання участь в заході мали право приймати депутати місцевих рад, старости та їх заступники, сільські, селищні голови.

В волейбольних баталіях взяли участь команди Голобської , Поворської, Колодяжненської, Люблинецької об’єднаних громад, а також команда депутатів Ковельської районної ради.

Слід відмітити хорошу підготовку місця проведення змагань, напруженість і непоступність у матчах, в яких команди показали якісний рівень гри.

Команда депутатів Голобської громади була нагороджена грамотою.