Першість ОТГ з настільного тенісу

Дата: 05.02.2018 10:51

4 лютого в спортивному залі ООЗ ”НВК “ Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів- гімназія” смт Голоби” проходили змагання з першості ОТГ з настільного тенісу.

Спортивна арена зібрала 30 учасників, які були поділені на дві вікові групи. Зберігається гарна тенденція , що окрім учасників із селища Голоби до спортивних баталій долучаються мешканці сіл нашої громади, зокрема були представлені села Дарівка, Великий Порськ, Байківці, Бруховичі та Нужель.

У старшій віковій групі у фінал вийшли Прокопчук Вадим, Зиц Вадим, Крочук Оксана, Ткачук Сергій, Зиц Юрій та Кокоха Віктор. В напруженій боротьбі за призові місця учасники прикладали максимум зусиль і, як результат, перемогли найкращі.

Переможцями стали Ткачук Сергій- І місце, Зиц Вадим- ІІ місце, Зиц Юрій- ІІІ місце. В дитячій групі перемогу здобув учень школи с. Бруховичі Стоянович Віталій, друге та третє місця посіли учні школи смт Голоби Давидов Микола та Мельник Михайло відповідно.

Дякуємо всім учасникам та оргінізаторам спортивного дійства. Запрошуємо долучатися до спортивних заходів і надалі.