«Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині»

 

11 травня 2017 року  о 10 годині в приміщенні селищної ради смт Голоби відбудеться тренінг: «Локальний фандрейзинг. Можливості залучення фінансування з місцевих джерел» в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині», який реалізується ініціативною групою «Волинь – територія позитивних змін». Адмініструюча організація - обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Права».

Що таке «фандрейзинг», які є потенційні джерела фінансування, що потрібно знати перед початком збору коштів, яка мотивація у надавачів грантів та пожертв, як готувати листи про допомогу…це і багато іншого Ви дізнаєтесь, якщо відвідаєте тренінг.

Реалізація проекту стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

 

Запрошуємо всіх активних мешканців громади!