Депутатський корпус приймав вітання

Дата: 09.12.2016 10:56

На черговому засіданні сесії Голобської селищної ради сьомого скликання селищний голова Сергій Гарбарук привітав депутатів та працівників ради з Днем місцевого самоврядування, який відзначався в Україні 7 грудня.

Подяки виконавчого комітету з нагоди свята отримали: Вегера Алла Василівна – спеціаліст-землевпорядник, Лук'янчук Галина Іванівна –  депутат ради, Наумчик Ірина Степанівна – економіст, Чепенюк Світлана Василівна – бухгалтер, Омельчук Юрій Анатолійович – депутат ради, Сидорук Тетяна Миколаївна – депутат ради.

Також Сергій Володимирович вручив подяку голови Ковельської райдержадміністрації та голови Ковельської районної ради Шпаку Валентину Феодосійовичу, депутату селищної ради з багаторічним стажем.

«Самоврядні органи в демократичному суспільстві є засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай спільна мета об'єднає нас у прагненні зробити нашу громаду успішною, багатою та щасливою»,- підсумував селищний голова.