Громадські слухання «Детальний план території для будівництва магазину по вул. Ткача в смт Голоби, Ковельського району»

Дата: 17.02.2017 11:20

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування

пропозицій громадськості у містобудівній документації

«Детальний план території для будівництва магазину  по вул. Ткача  в смт Голоби, Ковельського району»

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд «Детального плану території для будівництва магазину по вул. Ткача в смт Голоби, Ковельського району, Волинської області».

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: Голобська селищна рада

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»

Підстава для  розроблення: рішення Голобської селищної ради від  05.07.2016 року № 12/14 «Про  дозвіл на виготовлення детального плану території»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Голобської селищної  ради Біліч Ангеліна Петрівна, спеціаліст-землевпорядник Вегера Алла Василівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Проектом передбачається задіяти земельну ділянку площею 435,0 м. кв  для будівництва магазину. Площа забудови – 50,0 м. кв. (11,5 %). Максимальна висота - 10,0 м.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту (району)

Проектний план.

Текстові матеріали:

пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Голобської селищної ради www.golobska.gromada.org.ua.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Голобської селищної  ради  за адресою: смт.Голоби, вул. Ковельська,1  з 23.08.2016 року по  23.09.2016 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з розгляду  та обговорення  детального  плану  для будівництва  магазину по вул.Ткача  у смт.Голоби  відбудуться   23  вересня   2016 року  о  14 -00 годині  в сесійному  залі  Голобської  селищної  ради  за адресою:  смт.Голоби  ,вул.Ковельська,1  (2-й поверх).

Виконавчий  комітет  Голобської  селищної  ради.