Громадські слухання "Детальний план території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Перемоги,22 у с.Жмудче Ковельського району Волинської області"

Дата: 17.02.2017 11:27
Кількість переглядів: 699

Громадські слухання "Детальний план території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Перемоги,22 у с.Жмудче Ковельського району Волинської області"

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування

пропозицій громадськості у містобудівній документації

 «Детальний план території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Перемоги,22 у с.Жмудче Ковельського району Волинської області»

       

        З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд «Детальний план території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Перемоги,22 у с.Жмудче Ковельського району Волинської області».

            Детальний план розроблено з метою уточнення у більш крупному масштабі фрагменту генерального плану населеного пункту з визначенням параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

            Замовник містобудівної документації: Голобська селищна рада

            Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»

            Підстава для  розроблення: рішення Голобської селищної ради від  05.08.2016 року № 14/22 «Про  надання дозвоу на розробку детального плану території»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Голобської селищної  ради Біліч Ангеліна Петрівна, спеціаліст-землевпорядник Вегера Алла Василівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Проектом передбачається задіяти земельну ділянку площею 2100 м.кв.  для розташування індивідуальної житлової забудови. Площа забудови – 180,0 м. кв. (8,6%). Гранична поверховість забудови – 2 поверхи з мансардою.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

  • схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту (району);

  • план існуючого використання;

  • проектний план;

  • план червоних ліній, схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Текстові матеріали:

пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись в Голобській селищній раді з 8.00 до 17.15 год (понеділок-четвер), з 8.00 до 16.00 год (п’ятниця) за адресою: смт Голоби, вул. Ковельська,1, тел. 92-1-44 та на офіційному сайті Голобської селищної ради www.golobska.gromada.org.ua протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення в засобах масової інформації.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Голобської селищної  ради  за адресою: смт.Голоби, вул. Ковельська,1  з 25.10.2016 року по  25.11.2016 року.

            Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

            Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

            Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.            

            Громадські слухання з розгляду  та обговорення  детального  плану  території  для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Перемоги,22 у с.Жмудче відбудуться 25  листопада 2016 року  о  14 -00 годині  в сесійному залі  Голобської  селищної ради за адресою: смт.Голоби, вул.Ковельська,1  (2-й поверх).          

         Виконавчий  комітет  Голобської  селищної  ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь