Шана та слава Героям
14 жовтня, у день, який об'єднав воістину великі свята - 74-у річницю створення Української повстанської армії (УПА), День Українського козацтва, День захисника України, ми згадуємо та вшановуємо всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.
У ситуації, коли не можна розрадити рідних, у повній тиші лягають квіти на могили загиблих, а до неба лине щира молитва про Царство Небесне воїнів, які відійшли у Вічність… Троє наших земляків-учасників АТО ніколи не повернуться додому.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333141/1688cfab5402f0b36e64d81c1fdd744f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333141/fc5056c98db97a019ce790fa75521b4c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333141/a3fedf7fdb26407cb253c12fa28702b5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333141/75b8b6937f315ecb2401e5e763552ff8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333141/e59f5e8e15d6b380f1d8003ea832be82.jpg)
На мітингу були присутні мама Олега Миколайовича — Людмила Іванівна, сестра Ольга, дружина з донькою і сином.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333141/810c8b7efeb112a153e42873e6820f4f.png)
Слова вдячності, поваги і водночас невичерпної скорботи лунали в адресу захисника України від голови райдержадміністрації Віктора Козака, Голобського селищного голови Сергія Гарбарука.
Своїми спогадами про загиблого Героя ділились його вчителі, рідні та близькі. І не висихали материнські сльози смутку та печалі.
Вічна пам’ять та слава Героям!