14 жовтня, у день, який об'єднав воістину великі свята - 74-у річницю створення Української повстанської армії (УПА), День Українського козацтва, День захисника України, ми згадуємо та вшановуємо всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

У ситуації, коли не можна розрадити рідних, у повній тиші лягають квіти на могили загиблих, а до неба лине щира молитва про Царство Небесне воїнів, які відійшли у Вічність… Троє наших земляків-учасників АТО ніколи не повернуться додому. 

 
Це Станіслав Максимчук з Голоб, Павло Редькович з села Майдан та Олег Вишневський з Великого Порська, якому цього дня відкрито пам’ятну дошку на фасаді школи в рідному селі. 
   
Вшанувати світлу пам’ять земляка прийшли рідні загиблого, однокласники, побратими, представники влади, односельчани, педагогічний колектив та учні школи.
На мітингу були присутні мама Олега Миколайовича — Людмила Іванівна, сестра Ольга,  дружина з донькою і сином.
 «Сьогодні школа віддає шану своєму випускнику – сину, батькові, чоловікові, справжньому патріоту нашої держави. Вічна пам’ять Герою…», – промовила класний керівник Олега Лариса Власюк.

Слова вдячності, поваги і водночас невичерпної скорботи лунали в адресу захисника України від голови райдержадміністрації Віктора Козака, Голобського селищного голови Сергія Гарбарука. 

   

Своїми спогадами про загиблого Героя ділились його вчителі, рідні та близькі. І не висихали материнські сльози смутку та печалі.

Вічна пам’ять та слава Героям!