Туристично-краєзнавчий зліт

Дата: 24.05.2017 13:05

У лісовому масиві поблизу села Кухарі протягом трьох днів з 18 по 20 травня проходив туристично-краєзнавчий зліт-змагання серед учнівської молоді Ковельщини.

У змаганнях узяли участь спортсмени із загальноосвітніх шкіл смт Голоби, сіл Велицька, Дроздні, Любитова,  Підріжжя, Поворська, Радошина, Брухович, Великого Порська.

Метою проведення заходу є підняття духу патріотизму, поваги до історичної та природної спадщини, традицій та культури України, екологічне виховання, духовне та фізичне оздоровлення учнів.

У святковому відкритті туристично-краєзнавчого зльоту-змагань  взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, голова Голобської об’єднаної територіальної громади Сергій Гарбарук та голова Велицької об’єднаної територіальної громади Віктор Ковальчук.

Учасники змагань демонстрували свої вміння та навички зі спортивного орієнтування, конкурсу «В’язання туристичних вузлів», техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» та художньої самодіяльності (За матеріалами сайту Ковельської РДА).