Закордонні гості

Дата: 27.07.2016 14:51

22 липня на Ковельщині перебували з гості з Польщі - делегації з Хелмського повіту на чолі зі старостою Петром Денищуком та Замосцького повіту(староста Генріх Матей). На урочистому засіданні сьомої сесії Ковельської районної ради сьомого скликання відбулося підписання міжнародної Угоди між Ковельською районною державною адміністрацією та керівництвом Хелмського повіту Люблінського воєводства Республіки Польща про торговельно-економічне і культурне співробітництво.
Вуйт (голова) гміни Замосць Ришард Глівіньскі завітав у Голобську об'єднану громаду. За час короткого візиту високоповажний гість побував у Голобському парку, що має польське минуле, храмах селища, відвідав дитячий центр «Диво», НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» ім. С.Є. Ткача, ДНЗ смт Голоби, який приємно вразив гостя. Вуйт Замосцького повіту ознайомився з умовами, в яких живуть вихованці дитячого будиноку-інтернату. Голобський селищний голова Сергій Гарбарук та пан Ришард Глівіньскі, спілкуючись у невимушеній атмосфері, обмінювалися досвідом управління та функціонування громади, а також намітили шляхи та напрямки співпраці.