День молоді

Дата: 26.06.2017 15:45

25 червня 2017 року жителі громади взяли участь у традиційному велопробізі. Захід відбувся з ініціативи селищної ради та був присвячений Дню молоді. До велопробігу могли долучитися усі бажаючі.

Маршрут пролягав від центру селища Голоби до с. Пересіка  через села Вівчицьк та Гончий Брід. Загальна відстань велопробігу  - 34 км.

В пункті перепочинку голобчан  чекала смачна уха. Також учасники мали змогу пограти в м’яча (футбол, волейбол), покупатися та позасмагати, або просто насолодитися гарною природою та чистим повітрям.

Спортивна програма на цьому не закінчилась. О 18 годині на площі перед Будинком мистецтв відбулося колективне заняття фітнесом, організоване Молодіжною радою селища.

Всі, хто брав участь у спортивних ініціативах, залишилися задоволеними, отримавши лише позитивні емоції.

Актуальним є заклик до жителів громади  «В здоровому тілі – здоровий дух!», тому запрошуємо всіх небайдужих брати участь у наступних спортивних заходах.