РОБОЧИЙ ВІЗИТ ОЧІЛЬНИКА ОДА

Дата: 12.07.2017 15:48

12 липня Голобську ОТГ відвідали очільник Волинської обласної державної адміністрації Гунчик Володимир Петрович, голова Ковельської РДА Козак Віктор Теодосійович та голова Ковельської районної ради Броїло Андрій Петрович.

Метою візиту став огляд об'єктів, на які у 2017 році буде спрямовано кошти з ДФРР: стадіон «Дружба» в смт Голоби та ООЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Голоби». На утеплення НВК смт Голоби з Державного фонду регіонального розвитку виділено 1855.45 тис. грн, з місцевого бюджету - 206.162 тисяч. Загальна вартість проекту - 2061.612 тис. грн. Благоустрій стадіону «Дружба» обійдеться державі в 1247 тисяч. Селищна рада спрямує кошти в сумі 250 тис. грн. Усього реконструкція коштуватиме 1497 тисяч гривень. На зустрічі також були присутні проектанти та працівники підрядної організації.