ПОВІДОМЛЕННЯ 25.04.2018 РОКУ

Дата: 25.04.2018 09:18

ПОВІДОМЛЕННЯ 25.04.2018 РОКУ

Про оприлюднення проекту рішення Голобської селищної ради

Відповідно до вимог Закону України

оприлюднюється:

проект рішення Голобської селищної ради “ Про встановлення єдиного податку на території Голобської селищної ради на 2019 р.”Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних та фізичних осіб-підприємців, їх об'єднань впродовж місяця з дня оприлюднення на адресу розробника:

45070, Волинська область, Ковельський район, смт Голоби, вул. Ковельська, 1, телефон: 92-1-92, 92-3-42, e-mail: golobadm@ukr.net.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Голобської селищної ради: golobska-gromada.gov.ua

У Голобській селищній раді можна ознайомитися з проектом рішення Голобської селищної ради “ Про встановлення єдиного податку на території Голобської селищної ради на 2019 р.”

Пропозиції та зауваження від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Голобська селищна рада