Першість ОТГ з футболу

Дата: 09.05.2018 12:04

8 травня на стадіоні "Дружба" в Голобах проводилися змагання першості ОТГ з футболу серед школярів 2004 року народження і молодших.

Паралельно з ними на майданчику з штучним покриттям відбувались зональні змагання першості району серед дівчат. В спортивних баталіях взяли участь шість команд (Голоби, Радошин, Новий Мосир, Бруховичі, Поповичі та Великий Порськ) які були поділені на 2 групи. В матчі за третє місце команда Голобських школярів зійшлась з однолітками з Нового Мосиру, а в фіналі за перше місце боролись хлопці з Радошина та з Великого Порська. В кінцевому результаті перемогу здобули найсильніші- юнаки з Великого Порську, які перемогли в фіналі з рахунком 1-0 та завоювали Перехідний кубок. Третє місце за Голобами. Всі учасники нагороджені солодкими призами , а призери іменними грамотами. Школярів вітав селищний голова Сергій Гарбарук. Варто відзначити хороший рівень підготовки та проведення першості ОТГ з футболу. З нетерпінням чекаємо наступних змагань.