ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 29.06.2018 14:55

28 червня в селищі Голоби відбувся захід з нагоди святкування Дня Конституції України.

На площі перед Будинком мистецтв зібралося чимало жителів нашої громади.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Сергій Гарбарук, наголосивши що це свято надзвичайно важливе в історії українського народу, адже  в Конституціїі записані не лише права кожного українця, а й обов'язки.

Конституція України — основний закон держави України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України.

На присутніх чекали гарячі напої та різні смаколики. Глядачі сповна використали час для власного відпочинку.