Фестиваль з лову риби

Дата: 11.07.2018 23:51

Щорічно у другу неділю липня в Україні відзначається професійне свято працівників рибного господарства — День рибалки. Саме тому 8 липня в Голобській громаді проводився фестиваль з лову риби серед жителів нашої громади.

Згідно протоколу на фестиваль зареєструвалося 24 рибалки, які боролися за призові місця. Фестиваль зібрав як і досвідчених рибалок зі стажем понад 40 років, так і початківців з трирічним досвідом риболовлі. За результатами підрахунків визначили переможців фестивалю.

Призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце- ВЛАСЮК ВАСИЛЬ;

2 місце- КОСТЬ ІГОР;

3 місце- ЩЕРБАКОВ ЮРІЙ.

Від фестивалю всі отримали незабутні враження та виключно позитивні емоції. Змагання пройшли з піднесеним настроєм в дружній атмосфері любителів активного здорового способу життя де кожний учасник, глядачі та організатори отримали задоволення.