Основним завданням сьогодення для місцевого керівництва громади є турбота про мешканців сіл, які ввійшли до її складу. Саме з такою метою 7 серпня в селі Битень відбулась зустріч місцевих жителів з селищним головою Сергієм Гарбаруком та працівниками селищної ради. 

 

   В приміщенні клубу с. Битень зібралося близько сорока громадян, аби озвучити  важливі питання: функціонування закладів освіти на території старостинського округу, довезення дітей до закладів освіти,  незадовільний стан доріг, проблеми з телекомунікаційними опорами, функціонування ФАПу в даному населеному пункті, зміни в програмі  житлових субсидій та монетизація зекономлених коштів.

   Відповіді на запитання жителів разом з головою громади давали заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія  Борисюк, в.о. старости Радошинського старостинського округу Дмитро Ковган, керівник гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради Ірина Руднік та адміністратор ЦНАПу Ірина Володькіна. На всі запитання були надані кваліфіковані та зрозумілі  відповіді.

   Місцеві жителі залишилися задоволені зустріччю, адже після неї були окреслені плани розвитку та благоустрою села Битень. 

"Якщо влада та місцеві жителі будуть працювати пліч-о-пліч допомагаючи один одному, нам обов'язково вдасться досягти поставлених  цілей!"- такими словами Сергій Володимирович завершив  зустріч з мешканцями села Битень.