Обласні спортивні змагання серед працівників лісового господарства Волині

Дата: 11.08.2018 18:13

У суботу, 11 серпня, на стадіоні «Дружба» відбулося справжнє спортивне свято.

Зібралося чимало глядачів, та ще більше учасників, адже об 11 годині тут розпочалися обласні спортивні змагання серед працівників лісового господарства Волині. Згідно протоколу за перемогу боролась 21 команда лісників з різних куточків Волинської області. Учасники намагались виявити найкращих у п’яти різних спортивних дисциплінах: перетягування канату, армреслінг, штовхання гирі, метання колоди та метання гирі.

У напруженій боротьбі за кубок та медалі призові місця розподілилися наступним чином:

І місце –Маневицьке державне лісове господарство.

ІІ місце – Турійське державне лісове господарство.

ІІІ місце – Поліське державне лісове господарство (Маневичі).

Дякуємо організаторам, суддівській колегії та учасникам за спортивне дійство, яке пройшло на дуже високому рівні. Спортивна арена в Голобській громаді завжди відкрита для Вас.