Звітний концерт в селі Битень

Дата: 20.08.2018 10:48

19 серпня в селі Битень відбувся звітний концерт аматорських колективів та окремих виконавців клубу с. Битень.

Захід був присвячений святкуванню 27-ї річниці Дня незалежності України і проводився під гаслом "Земля моя-це незалежна Україна". Концертна програма була дуже насичена і складалась з 21 творчого номеру. На заході був присутній заступник голови райдержадміністрації  з економічних питань Аркадій Степанюк, в.о. старости Радошинського старостинського округу Дмитро Ковган та  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія  Борисюк.  Гості привітали місцевих жителів зі святом Преображення Господнього, прийдешнім Днем прапора та Днем незалежності України побажавши міцного здоров'я, процвітання та мирного неба.