Звіт завідувача ДНЗ смт Голоби за 2017-2018 навчальний рік

Дата: 28.08.2018 15:36

Сьогодні, 28 серпня, в стінах ДНЗ смт Голоби проходив звіт завідувача за 2017-2018 навчальний рік.

Фото без опису     ДНЗ смт Голоби – сучасний заклад дошкільної освіти, пріоритетними завданнями якого є забезпечення прозорості, відкритості та демократичності управління навчальним закладом. Порядок денний складався з трьох блоків:

1) Звіт завідувача ДНЗ "Про роботу дошкільного навчального закладу смт Голоби у 2017-2018 навчальному році".

2) Обговорення звіту завідувача.

3) Голосування.

За проектною потужністю ДНЗ смт Голоби розраховано на 140 місць для дітей віком від 2 до 6(7) років. У 2017-2018 році ДНЗ відвідувало 183 дитини,  в тому числі дітей раннього віку-28, дошкільного віку- 155. З них хлопчиків- 90, дівчаток- 93. У порівнянні з минулим роком кільсть дітей зросла на 17 осіб. Проаналізувавши освітній процес закладу, Галина Анатоліївна детально зупинилась на організації роботи з дітьми п'ятирічного віку, дітьми з особливими освітніми потребами, закцентувала увагу присутніх на системі роботи щодо захисту дітей, співробітництві з родинами вихованців.

До складу органів самоврядування дошкільного закладу входять:

- Рада ДНЗ;

- батьківські комітети груп;

- педагогічна рада;

- загальні збори батьків та членів трудового колективу.

Протягом 2017-2018 навчального року активно працювали батьківські комітети . Перед початком навчального року було проведено косметичні ремонти у всіх групах за кошти батьків.

Підводячи підсумки роботи за рік, Галина Анатоліївна подякувала педагогам закладу, обслуговуючому персоналу та батькам вихованців за спільну роботу, розуміння, підтримку та конструктивну критику.

Наталія Борисюк, заступник Голобського селищного голови, довела до відома присутніх, що на утримання закладу дошкільної освіти у місцевому бюджеті на 2018 рік передбачено 3 109 тис. грн, проте погодилась із необхідністю змін у штатному розписі з метою створення умов для корекційно-освітньої роботи на суттєво вищому рівні.

За результатами голосування, робота керівника ДНЗ смт Голоби визнана задовільною одноголосно.