В Погіньках святкували День села

Дата: 29.08.2018 14:09

28 серпня в селі Погіньки відбувся концерт з нагоди святкування Дня села.   Фото без опису

Чимало місцевих жителів та гостей зібралося біля місцевого клубу аби взяти участь у святкуваннях. З днем села всіх присутніх вітали Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, голова Ковельської РДА Віктор Козак, представник благодійного фонду народного депутата України Степана Івахіва «Патріоти Волині» Клавдія Савчук. Організований просто неба святковий концерт був душевним, а саме дійство – по-домашньому затишним. Ніби всі – одна велика родина. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих героїв Небесної Сотні та полеглих на Сході країни захисників.

Музичні вітання приймали від вокалістки Тетяни Рудін – талановитої землячки, а потому естафету перейняв гурт «Веселі хлопці» із с. Великий Порськ.

Лунали щирі зичення від Сергія Гарбарука, Клавдії Савчук. Також відзначили ювілярів, найменших та найстарших жителів, багатодітних матерів, учасників АТО.

Насамкінець місцеві жителі подякували гостям, що завітали розділити із ними свято, та завідувачу клубу с. Погіньки Світлані Барбарук за подаровані емоції та насичений вечір.

За матеріалами сайту Ковельської РДА.