Круглий стіл з суб'єктами господарювання ОТГ

Дата: 30.08.2018 16:46

29 серпня об 11:00 в сесійній залі Голобської селищної ради відбувся круглий стіл із суб'єктами господарювання Голобської громади.

Захід проходив за участі заступника начальника відділу контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Волинській області Ганя Наталії В'ячеславівни, начальника відділу організації працевлаштування населення Максимук Тетяни Іванівни та завідувача сектору податків і зборів фізичних осіб Ковельської ЄДПІ Шемчука Валерія Володимировича. Були розглянуті питання, які стосуються законодавства про працю та зайнятість населення.

На завершення Наталія В'ячеславівна наголосила про відповідальність за порушення законодавства.