Відразу дві спортивні події на стадіоні "Дружба"

Дата: 09.09.2018 22:43

9 вересня на стадіоні «Дружба» в Голобах було людно - тут проходили відразу дві спортивні події.

О 10:00 розпочався футбольний матч чемпіонату Ковельського району за участі місцевої команди та суперників з села Поворськ. На полі була неабияка боротьба, адже від цього матчу залежало яке  місце в турнірній таблиці  посяде Голобська команда. У підсумку розгромна перемога з рахунком 5-0  і ,як заслужений результат, третє місце в турнірній таблиці чемпіонату району. Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших спортивних звершень.

Опісля розпочався турнір з міні-футболу серед спортсменів нашої громади. який був присвячений Дню фізичної культури і спорту України. У турнірі взяли участь три команди: команда працівників закладів фізичної культури, команда учнів спортивної школи та команда ветеранів. Було зіграно три матчі, в яких були зафіксовані наступні рахунки:

Команда ветеранів - Команда учнів спортивної школи (3-3)

Команда ветеранів - Команда працівників закладів фізичної культури (4-7)

Команда учнів спортивної школи - Команда працівників закладів фізичної культури (3-3).

У підсумку турнірна таблиця виглядає наступним чином:

1 місце - команда працівників закладів фізичної культури;

2 місце - команда учнів спортивної школи;

3 місце – команда ветеранів.

Призери були  нагороджені особистими дипломами. Дякуємо організаторам за високий рівень проведення турніру та за насичений спортивний день.