На гостині у лісівників

Дата: 17.09.2018 16:55

Щорічно у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники лісової галузі.

Цьогоріч цей день припав на 16 вересня і став особливим не лише для винуватців свята, а й для багатьох мешканців району, які долучилися до його відзначення: адже вперше направду пишне, масове дійство влаштували лісівники району на базі стадіону «Дружба» у смт Голоби. Тут – і святковий концерт, насичена розважальна і культурна програми для дорослих, розваги для дітей, смачні частування і щира, тепла атмосфера.

Свято було видно звіддаля: адже просто неба, на селищному стадіоні, розкинулася ярмарка-виставка: тут і продукція бджільництва, солодкі смаколики, вироби гончарства й інших народних промислів тощо.

Особливої нотки у святкову атмосферу вносила музика Ковельського естрадно-духового оркестру «BRASS-BAND».

На запрошення керівництва лісових господарств району, зокрема – директорів ДП «Ковельське лісове господарство» Володимира Данилюка, СЛАТ «Тур» Олександра Смаля та директора Волинського військового лісгоспу Дмитра Савчука завітали Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, керівники районної влади - голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, представники лісової галузі - головний спеціаліст відділу лісових ресурсів Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Сичук, голова асоціації деревообробників Волині Володимир Місюра, ветеран лісогосподарської галузі Віталій Дятел, очільники органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств та інших відомств.

Серед концертних номерів – виступи народного аматорського хору ветеранів «Червона калина», колективу РБК «Колорит», фольклорного жіночого колективу БК с. Поповичі «Оберіг», інструментального ансамблю учнів Голобської музичної школи (керівник – Віктор Шиятюк), вокального жіночого квартету вчителів Голобської музичної школи «Елегія», народного аматорського жіночого тріо «Чарівниці», дуету Віктора Дмитрука та Миколи Щесюка, вокаліста Володимира Суща тощо.

Насамкінець, ведучі побажали – на благо рідної Волині іі її мешканців – щоби росли і примножувалися волинські ліси, не міліли і не заростали лісові озера, а чудовим людям, які їх плекають – міцного здоров’я та нових трудових звершень.

За матеріалами сайту Ковельської РДА.