До уваги роботодавців та найманих працівників!

Дата: 26.09.2018 12:04

Інспектор праці Голобської ОТГ радить роботодавцям нашої громади не порушувати  законодавства України і не наражати свій бізнес на штрафні санкцій та оформити трудові відносин з найманими працівниками.

Повідомляємо, що з жовтня цього року посадові особи Управління розпочали спільно з Пенсійним Фондом, Державною фіскальною службою та Національною поліцією активно працювати над заходами, спрямованими на детінізацію зайнятості.

Звертаємо увагу, що 5 вересня Уряд ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Цим рішенням передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Водночас йдеться про посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці.

Консультації щодо належного оформлення трудових відносин можна отримати в  приміщенні Голобської селищної ради   та  за тел. 92-2-42.