30 жовтня на базі ООЗ «НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» смт Голоби» відбувся ІІІ фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед осіб з інвалідністю.

 

  На урочистостях були присутні Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, голова громадської організації "Асоціація осіб з інвалідністю""Добродія в дії"" Володимир Кравчук, директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак, заступник начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту "Інваспорт" Василь Шевчук.

 Серед учасників була присутня чемпіонка світу з параканое Марина Мажула, а також сюди завітала волонтерка Корпусу Миру США Шоу Еммі Рей з Каліфорнії. 

 В семи видах спортивної програми змагалися близько 70 учасників з різних районів та міст Волині. Фестиваль  включав у себе наступні види спорту: дартс, кеглі, крокет, баскет, стрільбу з пневматичної гвинтівки, стрільбу з лука.

 Переможці та учасники були нагороджені дипломами, грамотами та патріотичними футболками від відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області.