Різдвяні віншування в Майдані

Дата: 08.01.2019 18:54

Вервечку святкових заходів у закладах культури Голобської громади продовжили Різдвяні віншування у Майданському старостинському окрузі.

Фото без опису«Христос народився!» - врочисто лунало сьогодні у будинку культури села Майдан. А хор дитячих, дорослих і поважних голосів дружно відповідав: «Славімо його!»

Глядачів привітали настоятель місцевого храму отець Андрій Корінчук, благочинний Голобського округу архімандрит Ніфонт, голова Ковельської районної державної адміністрації Віктор Козак, Голобський селищний голова Сергій Гарбарук.

Маленькі та дорослі місцеві аматори намагалися показати всі свої таланти. Співали й віншували, танцювали й розповідали гуморески, розважали публіку сценками.

Долучилися до віншувань і гості.  Лунали колядки у виконанні чоловічого церковного квартету Голобського Свято-Георгіївського храму та хору Свято-Михайлівської церкви села Новий Мосир.