Різдвяні віншування в Бруховичах

Дата: 10.01.2019 11:00

Різдво! Найчарівніше та найзагадковіше свято… Воно завжди було багате на обряди та звичаї. До найдавніших традицій цього свята відносять різдвяні піснеспіви — колядки.

Тому, як і годиться, лунали колядки та віншування 9 січня в будинку культури с.Бруховичі.

Порадували всіх присутніх колядками аматорський хор ветеранів війни і праці «Червона калина» Голобського будинку мистецтв, аматорський колектив «Веселка» будинку культури с.Бруховичі, дитячий вокальний гурт «Джерельце» місцевої школи,  юнацький церковний хор Голобського Свято-Георгіївського храму, хор храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Нужель, вертепною грою - Свято-Михайлівська релігійна громада  с. Мельниця.  Тішили під час концерту і місцеві артисти, які співали, віншували, намагаючись показати всі свої таланти. Глядачі оваціями підтримували всіх аматорів сцени.

Узяли участь у дійстві і привітали в теплій домашній атмосфері жителів і гостей села голова Голобської селищної ради Сергій Гарбарук, а також  настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Нужель отець Василь Павлович, благочинний Голобського округу архімандрит Ніфонт.

Ніхто не пішов додому без пирогів та частувань і не перейнявшись різдвяною атмосферою.