Традиційно 15 січня відбувся фестиваль колядників та щедрувальників «Різдвяний ярмарок» в Голобській громаді, який зібрав та об’єднав шанувальників народних звичаїв. Цього разу фестиваль відбувся на території спортивно-розважального комплексу с. Радошин.

  Взяли участь в заході і привітали жителів та гостей села голова Ковельської районної державної адміністрації Віктор Козак, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, селищний голова Голобської селищної ради Сергій Гарбарук, виконуючий обов’язки старости  Дмитро Ковган.

До села з’їхалися колядники і щедрувальники зі всієї громади. Які звісно співали прадавні колядки і щедрівки свого села. У різдвяному дійстві взяли участь понад 13 колективів. Серед учасників були народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Червона калина», чоловічий хор Свято-Георгіївського храму смт Голоби, аматорський колектив клубу с.Погіньки, дитячий аматорський колектив ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.Т.Остапюка с. Радошин, жіночий вокальний колектив «Любисток», жіночий вокальний колектив «Молодички», аматорський колектив клубу с. Майдан, дитячий вокальний гурт «Джерельце», жіночий вокальний колектив «Веселка», фольклорний колектив «Оберіг», жіночий вокальний колектив «Намисто», аматорський колектив клубу с. Великий Порськ, жіночий вокальний колектив «Перевесло». Усіх учасників фестивалю було відзначено дипломами за майстерність і вагомий внесок у збереження українських народних традицій.

  Як і годиться для кожного «Різдвяного ярмарку», ломилися столи від частувань для всіх присутніх.  Серед частувань були пироги, пиріжки, гарячий чай, глінтвейн і сало. За бажанням кожного сало можна було підсмажити на вогнищі.

  Різдвяна атмосфера вирувала в повітрі. Жителі і гості села перейнялися цим дійством, танцювали, співали отримавши незабутнє враження на довгий час. Фестиваль поніс у серця людей те, що віншує кожна різдвяна пісня – заклик до миру, добра і злагоди. Маємо надію, що кількість учасників традиційного фестивалю колядників та щедрувальників «Різдвяний ярмарок» щороку збільшуватиметься.