10 лютого в Голобах відбулися змагання особистої першості ОТГ з настільного тенісу.

У шкільному спортивному залі зібралися юні і дорослі жителі різних населених пунктів нашої  громади. Цьогоріч більшість учасників були шкільного віку, а це означає, що молодь обирає активний відпочинок. Спортсмени змагалися у трьох групах – юніорки, юніори, дорослі. Наймайстернішими, найспритнішими у кожній групі були:

Корнелюк Олена (с. Бруховичі), Стоянович Віталій (с. Бруховичі), Ткачук Сергій (с. Калиновник) – І місце;

Мартинюк Богдана (с. Борщівка), Сергій Ковальчук (с. Битень), Зиц Вадим (смт Голоби) – ІІ місце;

Катерина Фіщук (с. Малий Порськ), Андрій Томчук (смт Голоби), Оксана Крочук (смт Голоби) – ІІІ місце.

Вітаємо переможців, які отримали відзнаки та грошові винагороди.