Рух заради здоров'я

Дата: 15.04.2019 11:33

Фото без описуЗ нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, на теренах Голобської громади з 1 по 7 квітня 2019 були проведені фізкультурно-оздоровчі заходи «Рух заради здоров’я», до яких долучилися вихованці та педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої освіти громади та працівники селищної ради.

Учні шкіл залюбки вийшли на свіже весняне повітря, щоб виконати комплекс загально розвиваючих вправ під бадьору музику, а для найменших учасників було організовано спортивний флешмоб. Працівники Голобської селищної ради на чолі з головою Сергієм Гарбаруком провели змагання в дартс, відвідали тренажерний зал, розташований в приміщенні ООЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Голоби».

Заходи, проведені протягом тижня, мали на меті не лише організацію активного відпочинку та популяризацію олімпійських цінностей, а й формування сталих традицій та мотивацій щодо фізичного виховання та масового спорту, стимулювання дітей і молоді до занять ранковою зарядкою.

Усі учасники отримали бадьорий настрій, заряд енергії та величезне задоволення.