З метою забезпечення належного санітарного та естетичного стану території, покращення навколишнього природного середовища та впорядкування об’єктів і місць загального користування громади проводиться велике весняне прибирання.

До заходу вже долучилися працівники селищної ради, комунальних установ громади, закладів освіти та культури. З ентузіазмом прибирали паркову зону селища вихованці Голобського психоневрологічого інтернату.

Був здійснений не просто збір сміття, а його сортування. Це найбільш  розумний спосіб поводження з побутовими відходами, адже коли тільки сміття розділюється на однорідні елементи – із жахливої проблеми воно перетворюється на цінний ресурс…

Милує око ошатна територія лікарні, школи, дитячого садочка, залізничного вокзалу в Голобах, площа Голобського будинку мистецтв. Ліквідовуються стихійні сміттєзвалища. Упорядковуються кладовища. У цей період такі ж заходи проходять і в інших населених пунктах громади. Але важливо пам'ятати стару істину: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.