На території Ковельського району проводиться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Імунізація проводиться шляхом розкидання вакцини у вигляді брикетів-приманок з літаків АН-2 на сільськогосподарських угіддях, лісах, чагарниках та болотах. Вакцина, яка використовується для імунізації, безпечна для інших тварин та людей.

Ковельське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області звертається з проханням до жителів району: якщо знайшли брикет-приманку, не беріть його до рук, нехай він залишається на своєму місці. Батьки та педагоги, попередьте про це дітей.

Начальник управління                                             М.П.Король