Для щасливого дитинства...

Дата: 03.06.2019 15:40

Виконуючи рішення виконавчого комітету Голобської селищної ради заклади освіти та культури громади провели заходи до Міжнародного дня захисту дітей.

Цьогоріч дійства пройшли не масштабні, але в більшій кількості населених пунктів, а відтак – для більшої кількості малечі. Діти залюбки взяли участь у конкурсах, вікторинах, змаганнях, заряджаючи дорослих організаторів позитивом гарного настрою. Найкмітливіші, найсміливіші, найактивніші отримали призи та подарунки.

Особливу увагу було приділено сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім'ям, у яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки. Вони отримали солодощі та символічні пам'ятки від селищного голови. Це лише один, але дієвий крок для щасливого дитинства юних жителів Голобської ОТГ.